Új hozzászólás Aktív témák

  • 04ahgy

    nagyúr

    válasz izee #82710 üzenetére

    Nem tudom miért nem ajánlják. Talán mert két évet kapsz, a többit meg intézd magad a gyártóval. Ellenben meg van 5 év hazai garis típus, Corsairből meg hét.

    Az utolsó bekezdésed nem értem, mire akart kilyukadni, átfogalmaznád, kérlek?

    Dönc: Ezek az esetek mostanában kezdenek, évekkel a beüzemelés után előjönni, mint anno a SuperB 460-nál. Ettől még nem lesz nem ajánlott táp, csak most van alternatíva jobb árban. A javítást nem én végzem, csak tudok több esetről is, ahol sikeres javítás történt. A javítás a Caseking Kellytech műhelyében történt (hivatalos Chieftec disztribútorok hazánkban). Hozzávetőlegesen 4-5k HUF-ra tippelek, pontos összeget nem tudok. Célszerű lehet megkeresni őket, végfelhasználótól befogadnak-e fizetős javításra tápegységet, vagy valamelyik viszonteladó partnerükön keresztül tudod csak eljuttatni hozzájuk.

    HGyu

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Új hozzászólás Aktív témák