Új hozzászólás Aktív témák

  • bundaska

    aktív tag

    válasz Biluxzsolt #77578 üzenetére

    Szia!

    Én a helyedbe nem pánikolnék, hanem keresnék egy olyan ismerőst, vagy szakit, akinek van egy ilyen multi csiszolója (link) és azzal kivágatnám méretre. Semmi értelme annak a szűk résnek, ott semmi nem tud szellőzni. Ilyet aki tervezett, az is egy balfasz... vagy a szerszám amivel csinálták a Boscherten (stancoló gép), az volt szar...
    Kb. 1,5 éve én is új házat akartam (kaptam egy képet, hogy az egyébként jól szellőző CM 690 házamat lecserélem, hozzáteszem 5db 12cm-es cooler van benne+2db a proci hűtőn, szóval ebben nincs meleg szerintem) venni pusztán azért, hogy vegyek egy 25-30k-s házat (CM 690 II asszem) ami kb. 5 évvel újabb, és van rajta USB 3.0, meg a procihűtőt le lehet szerelni úgy, hogy nem kell kivenni az alaplapot, illetve fekete a belseje.
    Na ezt én megoldottam, kivágattam azt a kis "ablakot" így könnyebben szerelhető a proci hűtő és lefújattam a belsejét feketére, potom 1500 Ft-ért megcsinálták kb az egészet ahol anno dolgoztam...
    Szerintem ne szarozz/szarozzatok, mert nem tesz jót a tápnak a meleg.

    De ez csak az én véleményem, elhiszem, hogy egy közel 20k-s házról van szó, amivel kicsit átbaszva érzed magad, ezt megértem. De ezért nem fogják szerintem neked sose kicserélni, mert figyelmetlen voltál, vagy mert pont ez a gyenge pontja és nem hívták fel a figyelmedet. Csináld vagy csináltasd meg valakivel, sorja ellen meg ott a jó reszelő, a végén pedig lefújod egy fekete sprayvel.

    Bocs ha nyers voltam, nem megbántani akartalak, de nekem ez a véleményem!

    Bundas

    Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van! - !!

Új hozzászólás Aktív témák