Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr K

    senior tag

    válasz Asbee #28440 üzenetére

    1. 2-3 tesztről tudok, azokat elolvastam (450/550-ről jGuru + KitGuru, meg még néhány nagyobb teljesítményűt is, ahol találtam, bár azok nem igazán relevánsak. Elolvastam a fellelhető SII-es review-kat meg néhány klónét is (pl. az említett antec-et).) Tudsz még?
    2. Ezen a fórumon végigolvastam az összes XFX-es bejegyzést (kereső), de ha kapok linkeket, megköszönöm.
    3. Néha a tesztelők sem értenek egyet, és a teszteredményekben sem tetszik minden (pl. azok a +12.3-as értékék?!)
    4. Függetlenül a tápok jóságától nem szimpatikus az XFX (mint cég), mert szerintem félrevezető információkat adnak. (V.ö. pl. BeQuiet.)
    5. Esetemben, ami XFX tápot kézhez kaptam, az nem az, amit teszteltek (más kábelezés, más alkatrészek, stb.) Kb. olyan, mintha rendeltem volna egy Corsair CX400-at és kaptam volna helyette egy CX430-at (hogy V1-est vagy V2-est, azt még nem tudom), csak itt ez nem nyilvánvaló.
    +1 Szerinted sem gond az egy ágasság egy 44A (kb. 500W) ágnál, de te sem árulod el, hogy miért nem, nekem viszont az érvelés lenne érdekesebb, mert érteni szeretném.

    ''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

Új hozzászólás Aktív témák