Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyno

    veterán

    válasz vzsryl #264 üzenetére

    Ja, és a 600T nem gány, hanem kb. 40k-ért is best buy ház.

    Írtam én olyat hogy gány?Rajongj érte, de olyanért rám ne förmedj már amit nem is írtam :N Azzal vitatkoznék hogy bestbuy-e, dehát igen a Corsairral mindig ez a helyzet, neve miatt elkérhet többet, az a CM/Antec esetleg Lianliból nekem 40K-ért lenne egykét befutó, ami szíveseben vennék meg mint ezt a Corsairt, de hát örülnék ha ennyiért vehetnék házat, egyenlőre CPU-ra alaplapra költök el együtt ennyit....

    (#265) magedla : Tartom magamat a korábbihoz, ha szerencsésen emgérkezik a házad nem foglalkoznék a garanciával, egy gondolom nem akarod eladni hónapokon belül, emg gondolom nem stresszelni akarod a házikót hogy mit bír ki, de amúgy egyet értek, a hiányos csomag nagy bukó.
    Mellékesen megjegyezném a Csifi házam 1,5éves 3év garit kaptam rá, mindenemnek megvan a papírja de a házé nincs meg, de nem is törödök vele, vigyázok rá, de nem hiszem hogy eladom, főleg hogy már ki is béleltem szivaccsal, továbbá szeretem hogy van benne anyag is filmezés közbe jó lábtartónak, anélkül hogy meghajolna a lemez.

    (#266) agemate: Ha a tápot kevés lenne az nem így nyilvánulna meg.Rendben divat itt PH-n ez a fermi sokat eszik(sokszor elgondolkozok rajta hogy nem-e kap az oldal valami finanszírózást az amd-től), nem mondom én hogy keveset eszik,na de azért ennyit nem eszik főleg nem egy 460-as, furmark+prime95 alatt kapcsolnia kéne, ha lekapcsol akkor kevés de kétlem hogy ilyen bekövetkezne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák