Új hozzászólás Aktív témák

  • ImI87

    őstag

    válasz vzsryl #1481 üzenetére

    Igen úgy néz ki jó lesz a Corsair AX. A teszt a 850-esről szólt, a 750-es teljesen ugyanaz, ugyanolyan jól teszi a dolgát? :F (persze kevesebb csati, meg némileg kisebb teljesítmény)

    Fanless tápot biztosan nem akarok, fölöslegesen nem akarom fűteni a ház belsejét. :) Hiába ajól szellőző ház, de sajna gépem az asztal alatt van, mellette a radiátor, és így kicsit rosszabb a helyzet, mintha normális helyen lenne a gépház. Az a minimális zaj, amit a jobb tápok kiadnak, egyáltalán nem zavar, úgyis elnyomja a VGA.......

    Logikusnak tűnik amit mondasz, de akkor had kérdezzem meg, hogy mégis mi alapján számolják a fogyasztást? Az adatlapomon teljesen naprakészen van írv a konfig, teljes terhelésen a 4 gigára ránott és megfeszelt i7 proci megeszik 160-170W-ot, a VGA kb 250W-ot, és még van 5-6 venti, 3 vinyó + a többi apróság. Akkor mondjuk a legdúrvább játék alatt mekkora teljesítmény kell a gépnek? Szerintem ez alapból több, mint 400W, vagy tévedek? Ezalapján én legalább egy 600W-os táp kell nekem, hogy legyen bőven tartalék, és ne erőlködjön szegény. Ezen kívül sokat nyüstölöm a procit is, és oda meg kell az erős táp, nemis az összteljesítmény miatt, hanem hogy bírja az erős igénybevételt a proci ágán is.

    De ha már itt tartunk, a HX650-ről mi a véleményetek? :U

    Amúgy tényleg elírtam, 2db 5870-esre gondoltam, vagyha majd az új 6-os széria nagyon ütős lesz, akkor abból valamelyik(ek), de ez még a jövő..........

    puru:
    Hát nem tudom pontosan mi baja lett, az nem derült ki. Egyszer csak sekép se hang, és végül a táp volt a ludas. Sajnálom, mert nagyon jó kis táp volt, előtte másfél évig ment a gépemben egy HX620, és a mai napig is megy egy haverom gépében hibátlanul. Ez a HX850 egy éves volt, sajna ez történt........
    Láttam, hogy a gyártó 7 év garival hírdeti, de én eredetileg is 5 év garival kaptam a boltban, és kicserélés után is ennyit adtak rá. Igazából az, hogy 5 év vagy 7év egyáltalán nem lényeges, hol lesznek a mai cuccok 5 év múlva? Szerintem rég a szeméttelepen, és nem feltétlenül azért, mert tönkremennének, hanem mert addigra 1000 új szabvány lesz, új csatlakozók, új előírások, stb.....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák