Új hozzászólás Aktív témák

  • tipuka

    addikt

    Sziasztok!

    Szeretnék táp ügyben segítséget kérni.
    Most veszek új házat, CM H500P Mesh-t a Gunmetal színben. Szeretném úgy összedobni a gépet, hogy egy kábelt ne lássak, csak amit muszáj. :D
    Húzott i7 6700k-m van és 980 Ti, a későbbiekben is a k-s vagy ryzen procit húznám majd, amit veszek.
    2 hdd, 2 ssd menne, később még, ha véletlen kompakt vízhűtést vennék, akkor vennék még pár rgb ventit a házba.
    Ami nagyon fontos, hogy halk legyen és moduláris, legalább 5, de a 7-10 év gari még jobb, mert sokáig nem akarnám lecserélni, legalább legyen ez egy biztos a gépben. :D Viszonylag könnyen lehessen gariztatni, mert nem akarom nélkülözni hónapokra, ha gond lenne.
    Árban 30-35k, max 40k-ig gondolkoztam nem többen, szerintem elég egy 650-750w -s táp bőven.
    Kicsit félek, hogy coil whine -t fogok hallani majd az új táppal, az a rémálmom a tápoknál. :DDD
    Seasonic Focus Plus 650 és 750 Gold, Be quiet! Pure power 11 600 és 700W CM, Corsair RM750x (2018) .
    Ezeket néztem elsőnek, de az alapján választottam ezeket, mert láttam 5-10 év gari, gold, moduláris és ajánlott táblázatban benne van, szóval eddig tart a tudásom tápok terén, de ezen majd változtatni szeretnék, csak nem volt elég időm rá.

    Köszi előre is a segítséget. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák