Új hozzászólás Aktív témák

  • _Atesz

    addikt

    válasz NightGT #117263 üzenetére

    Szia. Be Quiet .. miután megkapta a géped a túlfeszt, csendben maradt. :DDD
    Apropó, nem "hálózati túláram védelem", hanem túlfeszültség védelem az. Nekem Seasonic tápom van, de előtte figyel egy APC túlfeszvédő elosztó. Nem szabad csak a tápra bízni a dolgot. Persze azért beletehették volna ezt a védelmet, dehát ha 105c-os japcsi kondik, és minden jó benne lenne, akkor nem ennyibe kerülne. Valahol ki kell bukjon az olcsóbb hús íze. Mondjuk Te jó nagyot haraptál bele. :D
    30c-os hotbox teszt hibát nem találtam jonny pp10-es tesztjeiben, de lehet csak figyelmetlen vagyok.
    A Crossload teszt egy mesterséges terhelés, amit egy átlagos júzernél' sosem kap a táp.
    Ha megnézed a végértékelését a teszteknél, jónak hozzák ki a tápot, de persze van 1-2 hiányosság. Ha komolyan vennénk, hogy csak hibátlan tápot ajánlunk, akkor 20k alatt nem lenne ajánlva semmi, és onnantól a népharag zúdulna ránk..

    Mindegyik tápból vannak kihullók, általában a minőségibb darabok közt arányában kevesebb a rossz. A garancia nem véletlenül van kitalálva.
    Mehet vegyesen a VGA-ra a PCI-E csati, csak ha 2 tápról van hajtva egy gép, akkor nem szabad keverni.

    A géped 8600K-val, 1070Ti-al, tuninggal sem fogyaszt többet 350W-nál, tehát egy ágas minőségi táp elég akár 500W-os. Több ágas táp típusfüggő, de egy 600W-os minőségi mindenhogy elég kell legyen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák