Új hozzászólás Aktív témák

  • BigBug

    csendes tag

    Sziasztok!

    Ajánljatok légyszi egy tápot nekem.
    A gép amibe menne: Gigabyte P55A UD3-as alaplap, intel i5 750-es proci, sapphire 5750 1GB, 2x2 giga DDR3 1333 MHz, 2 db 1TB-os HDD, 1 db 250 GB-os HDD, 4 optikai meghajtó.

    Eddig egy Enermax Liberty 500W-os (ELT500AWT)hajtotta, de lassan teljesen halott.
    (Majd megjavíttatom, de mivel ez sok idő, meg szeretek biztosra menni, ezért vennék egy újat, ezt meg majd eladom.)

    Játszani nem nagyon játszom, sosem lesz 2 videokártyám, viszont szinte biztos fogom húzni a gépet, illetve hosszú távra terveznék, és olyat tápot vennék, ami 2 év múlva is viszi az akkori gépemet.

    Mivel a mostani is moduláris, erre felé nézelődtem. Kinéztem egy Corsair HX650W-t.
    Fontos lenne, hogy a mostani tápomnál hangosabb ne legyen, mert hálószobába van a gép, néha éjszaka is bekapcsolva hagyom. A moduláris azért erőltetnem, mert a házam (Gigabyte Galaxy) majdnem teljesen tele van (5 db 5.25-ből 4 foglalt, nem nagyon tudnám a nem használt IDE kábeleket hová tenni, azt meg nem szeretem, ha a levegő útját letakarja.

    A kérdés végre:
    Jót választottam? Megbízható? Halk? Megéri?
    Ha másikat vegyek inkább, akkor melyiket?

    Köszi!
    Bigbug

Új hozzászólás Aktív témák