Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz kisza25 #213123 üzenetére

    4 ülés 3 bringa: [link]
    5 ülés 3 bringa: [link] 1 heti túracuccal az Alpokba, azaz mindenféle hőmérsékletre.
    Ikeázás: [link]
    Szeretünk itt megpihenni, enni, néha #átrazás helyet lakóautózni éjszakai túra után: [link], [link].
    Ez korábban évi 10+ alkalommal ment, és sok (hossszú) túra is, 4-5 fővel. Meg én vittem a sörpadokat, 3*7-es létrát, árnyékolót, meg nyilván ikeás bútorokat, matracot is.
    Sőt, néha még a cégessel, beüzemelésre is vittem bringát :D . Meglepő módon mostmár picur bringáját is visszük :) .

    Mindenki tudja mire szokta használni, és optimális esetben olyan autót vesz ami az igényeinek és izlésének megfelel :)
    Átlagos cuccból sokat elnyelnek a szedánok is, de a 2-3 felnőtt 27,5/29" kerekű montikat 4 fő mellett nem nagyon, csak tetőn/hátul.

    99%-ban a kombi tetszik jobban nekem is, de szeretem a kompakt egyterűeket is, esetleg a kamu crossovereket/suvokat (amik (kis)egyterűk), sőt, még egy Berlingo XTR-t is beválallnék ;] .
    Rohadt unalmas lenne ha mindenkinek ugyanaz tetszene :) .

    szabonagyur: Sokadik személyeskedésed, nyugodj le kérlek!

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák