Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz Frawly #19334 üzenetére

    Úgy értettem, hogy a "jó wifi" a kábelhez képest nem jelent hatalmas különbséget. A rossz wifi nyilván gond. A sávszélesség sem számít sokat egyébként. Pl amivel én tolom, arra ISDN is elég volt 15 éve. Ami számít az a ping. Sőt a Voda/UPC-s koax kábeles net esetében még az is jó, mégis teleportálnak az emberek egyik pontról a másikra és olyan az egész, mintha 300-as pingem lenne. A játék valamiért nem jelzi, de TCP szerverrel kimértem, és néhány másodpercenként van egy-egy 300-as tüske. Állítólag a modem a rossz, amit a UPC ad, és nem lehet mit kezdeni vele, max annyit, hogy aprón venni régi UPC-s modemet, amit persze mindenki kincsként őriz. Most agyaltam a napokban, hogy visszaváltok a telefonos net szolgáltatóra Digi/Invitel, de 15 év alatt nem fejlesztettek semmit, 30-as net a max, amit adni tudnak, az meg röhej a mostani 500-ashoz képest. Árban ráadásul hasonlóra jönne ki a kettő. :D

    Az USA-ban él ismerősöm, ő azt mondta, hogy náluk a 100-as net is már csoda kategória. Lehet, hogy nagyvárosokban jó a net, de vidéken ott is atom szar. Gondolom a többi nyugati országban is annak idején kiépült, aztán évtizedekig nem fejlesztették. Városokban meg már tolják az 5g-t...

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák