Új hozzászólás Aktív témák

  • deny330

    aktív tag

    Aszfaltra és terepre ki milyen gumit használ? A gyári Kelly's gumit nem érzem túl jónak aszfalton sem (nagyobb kanyarokat nem merek vele bedönteni, félek, hogy kicsúszik alólam a bicó). Föld utakra kellene főleg (eső miatt igen sárosak mostanság), de erdei gallyas terep, enyhén murvázott földes utak és ezek mellett bő 50%-ban aszfalton megyek. Valami alternatíva? 7.000FT/db lenne a max, amit szánni tudnék rá.

    Más: Promax Solve fékeimet szeretném cserélni. Kipróbáltuk rengeteg tárcsával, több fajta fékpofával, de nincs fékerő. Első féket nyugodtan meglehet rántani, lehetetlen vele fejre állni. Hátsó fék is néha teljesen befog és koptatja a gumit, néha csak lassít. Nem tudom kitapasztalni mikor mi van, a tárcsák hajlékonysága pedig nevetséges. :DDD Használtan nézegettem Avid és Shimano fékeket, és az lenne a kérdésem, hogy hátulra egy Juicy 3/5 fék, előre egy Elixír 3 milyen lenne (hozzá való tárcsákkal persze)? Vagy mindenképp érdemes lenne egy szettet venni? Illetve újonnan mennyibe fáj egy normális, tényleg fékerővel rendelkező szett (csak munkahengereket és fékkarokat találtam elszórva)? Haver Elixír 3-as fékei nagyon tetszenek még a kopott fékbetétekkel is.

Új hozzászólás Aktív témák