Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz f4lcon #272410 üzenetére

    Dehogy van ingyen! Többszáz forinttól indul, megtalálod jellemzően úgy is (1500 free shipinggel, meg 1000+500 shipping).

    Küldtünk vissza Nitecore lámpát javítani, kevesebb mint 5000Ft volt 2 éve. A sportlampa.hu egy évet vállalt (képek között azb5 éves gari a terméknél!), szerencsére a gyártó tartotta az 5 évet, javították és tényleg ingyen kükdték vissza a javított lámpát.
    De már közel 10knvisszaküldeni valamit :( . Ez a különbség van e szerződésem havi 1.000.000 csomagra vagy csak 1 darabot adok fel.

    Amúgy a BC25R -t itthon akartam venni, ősszel rendeltem, január végén dobták be hogy mégse tudnak, addig mindig plusz két hetet írtak. Így végül Aliról vettem. 26ot itthonról (csehektől küldték).

    jjeahh: Garminból csak navigatest, vagy sokkal olcsóbban szabad venni. Mikor megkaptam azt hiszem alzától, akinelvileg navigatebpartner cseh disztributortól az Instinct2-őt, küldtem is vissza teszt után, és vettem a mostanit utána (használt, de navigates).

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák