Új hozzászólás Aktív témák

  • Csokicsibesz

    tag

    válasz szuszinho #271869 üzenetére

    Ugyan így működik az Edgen is.
    Garmin connectben meg tudod írni az edzést, baromi egyszerű a tervezője, ill később edzés közben az Edgen tudsz állítani (van egy célteljesítmény menü, ahol 5w-ként tudsz léptetni).

    Igaz nem fogsz teljesen irreális számokat látni mint a Zwiftben (100 watton 30-as átlag és társaik), de nem kerül havi 15 EUR-ba.
    Közben azt nézel amit szeretnél (én pl. youtube playlistet rakok össze és edzős videókat nézek edzés közben).

    Wombath: a saját számaimat látom kint is és bent is. 600 wattot 10 mp-ig sem bírok kitartani. Nekem a 10 percre kint is és bent is 225 watt jött ki átlagban (63 kg-hoz), ha ebből megcsinálok 2 ismétlést azt azért rendesen megérzém. Ha 20 percre megyek 210 wattot, akkor az elég messze van a jóérzéstől. Nem látom azt, hogy az átlagnak a benti tekeréshez 400-600 watt kéne.

    Ami szerintem sokkal validabb kritika, hogy a Decás görgőt nem lehet Garminnal vezérelni, ill. a watt mérés pontossága 5%. A legtöbb watt mérő +- 2% kategóriában van.

    Én Elite görgőt használok, kint Garmin pedált a benti és a kinti mérések eddig eléggé egyeznek.
    Hiába tud a görgőm 1000 sok wattot, meg 15% meredekséget eddig kb alég használtam belőle valamit.

    Szerintem a Zolkow féle irány a jó (amit aztán át vett a Zwift is), 1 sebesség hátra aztán ERG mód leszimulál mindent.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák