Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz gergo5991 #225112 üzenetére

    1x12-vel nekem a tököm kivan, persze csak rossz biciklit vettem, úgy kell nekem. Szívem szrint raknám fel rá a 2x10-es Tiagrát, de csakazért sem fogok hozzányúlni, majd egyszer egy új gép. Elöl 32-es (max 34-es férne el a váz miatt), hátul valami 11-50, végsebesség 40, de az már valami 105-ös pedálfordulat. 90-es pdf-nél olyan 34-35 kmph, ami lófasz. Cserébe hátul a két legnagyobb fogaskereket max váltóbeállításkor használtam, kb 10% emelkedőig semmi szükség rá. Jó, ez nyilván erőnléti kérdés is. Tudom, nekem valami graveles fitness kéne tiagrával, vagy 105-tel. Vagy konkrétan valami aszfaltos gravel, slick, de szélesebb (32-35) gumival. Jó útra meg maradna a karbon országúti. Valami majd lesz, mert asszonynak meg ez a rendszer ideális lenne, méret is kb stimmel megfelelő beállításokkal. Csak neki meg nem ártana pedelec az ingázás miatt.

    A másik dilemma a teleszkóp, hogy kell-e vagy nem, de minden alkalommal, amikor jön egy gyökerektől keresztbe feltúrt, vagy kátyús, nagyköves szakasz a bringaúton, akkor a megbocsátom azt a kb +2 kilót a rendszernek. Olyan gyönyörűen simítja ki azokat. a részeket, ahol a karbon országútiért megszakad a szívem… :O

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák