Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaben92

    őstag

    válasz parandroid #219389 üzenetére

    Olyan isten nincs, hogy szervizbe vigyem. :DDD Annó még hengerfejpakolást is magunknak cseréltük, egészen addig amíg nem kell csápos emelőre és műhelyre költeni addig én csinálok mindent. Féket már lelégtelenítettem mindkettőnknek (megvettem az 50€-s Shimano készletet + 1L olajat) mert nem bízom a gyárban, headseteket újrazsíroztam, mert nem bízom a gyárban (sajátom mondjuk vicces volt), menetes BB van szóval ha kell 30 perc alatt kicserélem az egész groupset-et ahogy van (ehhez nincsenek még szerszámaim, majd veszek ha kell), betét, tárcsa csere szintén hókamóka dolog, stb.

    Viccen kívül ha oda kerülünk még kereket is magamnak fogok fűzni...

    Amivel nincs tapasztalatom szimplán a 10 év kihagyás miatt az kuplung, (attól fázom is kicsit) illetve a teleszkópok. Villára a hivatalos infó 50 óra de nem igazán akarom elhinni, hogy ez legit amiatt érdekel ki hogy csinálja. A gond az, hogy az asszony egyelőre "csak megy" (néha még a k.rva zene is a fülében van) és totál nem figyel ilyenekre, hogy van-e valaminek hangja, mozog-e valami furcsán, stb, szóval nem tudok arra hagyatkozni, hogy én hogy érzem, kellene valami bevált intervallum is...

    #219392 jjeahh: Valószínűleg én is be fogok állni erre a 4 hónapra legalább nála, aztán majd alakul. :R

    If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

Új hozzászólás Aktív témák