Új hozzászólás Aktív témák

  • itouchfan

    senior tag

    Nézegetem végig a márkákat, próbálgatom összenézni a felszereltségeket de egyszerűen annyira következetlen az árazás...
    Nem értem egyszerűen, hogy mi a logika, példa Scott.
    [link] - Scale 960, alu váz, RS Judy, Sram NX Eagle, MT401 fék, 12.6 kg, 1200 dollár
    [link] - Scale 940, karbon váz, RS Judy, Sram SX Eagle, MT200 fék, 12,3 kg, 1600 dollár - azaz egy karbon váz, ugyanazzal a hát, max közepes villával, de ha jól tudom gyengébb váltóval, gyengébb fékkel, csupán 300 grammal könnyebben, ellenben 400 dollárral drágábban :Y
    [link] - Scale 950, alu váz, FOX villa, XT váltás, MT501 fék, 11,6 kg, 1700 dollár - legjobb felszereltség, alu vázzal és majdnem 1 kg-val könnyebben... nem tudom, hogy ki az aki 100 dollárral olcsóbban megveszi a karbont, emellett...

    Szóval ez számomra elég érthetetlen...
    Legyen belép alu, középkategóriás alu, meg jó felszereltségű alu, aztán a karbonból meg már csak jó meg high-end, nekem ez lenne a logikus, nem az, hogy könnyű karbonvázra rápakolnak kőnehéz villát meg gyenge alkatrészeket... És nem, nem lettem gramm mániás, csak próbálom megtalálni a legjobb montikat ebben az ársávban, és nyilván nem mindegy, hogy 12 kg alatt van, vagy 13 felett.. számomra ez is érthetetlen, hogy a Cube hogy tud 450-460k-ért "Race one" meg "race" címkéjű, 1x modelleket árulni 13 kg feletti súllyal....

    Hasaggymeg: akkor jó :) nekem külsőre, geora bejön, jónak néz ki :B de sanszos, hogy lehet jobbat kapni ennyiért.

    [ Szerkesztve ]

    „Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

Új hozzászólás Aktív témák