Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz Tothgera30 #134899 üzenetére

    Bowdenesnél nagyon számít a fékkar (meg persze a b.ház..). Ezek szerint rendes állítható húzásúval, vagy szervóssal senki nem próbálta :)
    Ha az M785 a 100%, akkor nálam teljesen szubjektíven a BB7 mondjuk 70-80%, a BB5 meg 40. Az M600 talán 80-90. A BB7 egy egyszerű V-fékkarral (FR5 talán?) 50.
    És akkor ezek mindegyike szór minimum +/- 10 pontot a beállítás sikerességétől függően :P
    A BB7-hez régóta SD7-es karom van, már alig van rajtuk az eloxálásból, az elsőn a canti állásig van tekerve a bowdenhúzás, a hátsón nem teljesen, mert ott többet nyúlik a rendszer, a fékerőt nemigen keveslem, csak ne lenne olyan hajlamos a nyikorgásra..

    (#134931) IMIIKE1998 :
    Én egyiket sem, mindkettő hiányosnak tűnik szegecseket illetően.. vannak arra jobban eltalált formák is. Az a BIKEIN feliratú műanyag például egész jól sikerült, lányomnak azt vettem. [link] De aluból is láttam már meggyőzőbbet.

    A kúpos fejcsőért azért rendesen anyázhattak a vázkészítő mesterek...
    Én amúgy simán érzékelem a hatását. Vagy nem az a lényege, hogy jobban néz ki? :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák