Új hozzászólás Aktív témák

  • StLui

    veterán

    válasz Hasaggymeg #106562 üzenetére

    Gondba is vagyok, az volt a terv, hogy veszek egy fully e-mtb-ot, M-es méretben, és akkor tud velem jönni, mert kisegíti őt a technika fölfelé, illetve a feleségemet is, ha épen ő jönne el velem. Ráadásul elmehetek a barátommal akinek e-mtb van, komolyabb menetekre is, valahogy elférek én is az M-es bringán, a mostani is az. De annyira megtetszett a gyereknek az én sima fully-m, hogy nem tudom van e értelme venni "neki" e-mtb-ot, vagy vegyek inkább magamnak egy L-es, sima fullyt. De még mindíg az e-montira szavazok. Ősszel volt két nagyon jó lehetőség, KTM Kapohoo, de pont a hihetetlen ár miatt tartottam tőlük, most meg mindíg van valami ami miatt elengedem.

    Most pl Runner_fxr ajánlott egy jót, de végül ezt is elengedem, annyira nem tetszik, hogy egy megnézésre lemenjek Keszthelyre. Nem az újabb Bosh CX motor van benne, és nem plusszos a váz, és most már, hála Runner-nek, ezt is tudom mit jelent :D

    6030D: Látod az nekem is van, igaz 26"-os kerékkel, és kicsit öreg, de nagyon jó :D
    Ha megyek holnap a túrára akkor tuti azzal megyek.

    [ Szerkesztve ]

    Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

Új hozzászólás Aktív témák