Aktív témák

  • Flow

    senior tag

    válasz venember83 #9689 üzenetére

    Egyelőre nekem is csak a nyálam csorog. :B A Wilier amúgy kicsit érdekes benyomást tett rám. Nem hajtottam meg, mert spd volt rajtam, azon meg műanyag(?) keo pedál, véletlenül sem akartam összekarcolni, és kicsinek is tűnt a váz, de ami meglepett, hogy a stucnitól kezdve látszódott a felső cső ragasztása/illesztáse minimum 5-10 centin. Aztán pedig körben. Mintha igénytelenül lett volna eldolgozva, vagy nem tudom. Végigsimítottam, de nem volt kiemelkedése, ergó a festék és a lakk elfedte a térbeli különbséget (már ha volt egyátalán).

    A másik meg, ha a websiteon megnézed, ránagyítás nélkül fényes feketének tűnik a festés. Élőben meg olyan, mint ahogy a gyengébb monitorok a feketét megjelenítik. Ezt leszámítva amúgy elég exkluzív a kinézete, ráadásul a boltban levő bringán piros fékek voltak.

    Az Izoard XP-n kicsit gyengébb alkatrészek vannak, ráadásul drágább is. Gondolom a márkát meg kell fizetni.

    Zebu: Neked nem országútid van, ugye? Eltérő bicajfajtáknál más méretek passzentosak. A montim pl 50-es (19,5").

    [ Szerkesztve ]

    Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

Aktív témák