Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adpeter

    tag

    válasz ronin s8 #7519 üzenetére

    Bezárkózni nem fogok,nyitott vagyok más kávékra is. Járok elismert kávézókba is néhanap. :)
    Meg veszegetek is kávékat.Én is szeretek próbálgatni.Van viszonyítási alapom.Bár elég sok a negatív tapasztalatom mostanság.
    De túl vagyok már pár csalódáson pölö ez a Has Bean Blake cirka 14000ft kilónkénti árával....soha többet :( .
    (Persze tudom, csak én nem tudom jól elkészíteni :P )

    Inkább töredékéért Pacificafe vagy veszek max 4000ért Sidamót,Yirgát vagy hasonlót zölden és megpörizem magamnak.Ezekkel még sosem fogtam mellé.

    Biztos egy élet is kevés,hogy megtanuljon mindent az ember a pörkölésről,de hogy évek kellenének egy mások által is jó minőségűnek tartott produktumért,azt elégé túlzásnak érzem.SO-k esetében legalábbis.

    Én inkább erre a kisérletezgetésre nem sajnálom a pénzt és inkább hanyagolom a túlárazott-túlhypeolt divatos cuccokat amiknek semmi élvezeti értéke sincs számomra.

    Persze ez az én álláspontom,de mindenki úgy csinálja ahogy neki tetszik. Szerintem inkább erről szól ez a hobbi,mint a másoknak megfelelésről. Persze a vendéglátás-kereskedelem más pite,de az ugye már nem csak hobbi.

    Uff,én beszéltem! :D
    B.U.É.K mindenkinek! :)

    "-De nem én vagyok a messiáááááás!!!" "-De te vagy a messiás, hidd el, én csak tudom, követtem már egy párat."

Új hozzászólás Aktív témák