Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz soldier2 #31603 üzenetére

    A vas adaptert több okból sem akarom:
    - Macerás, átforrósodik és nincs meg bennem a kultúrája, hogy egy forró vaslemezt hova rakok. Megégetem a konyhapultot, magamat.
    - Rontja (?) a főzőlap hatásfokát.
    - Ne adj Isten, meg is karcolja. Lehet, nem új korában, hanem ha már párszor leejtettem és sarkos lesz.

    Régen, már nem emlékszem, hol, de láttam olyan kotyogós kávéfőzőt, amihez többféle méretű kávétölcsért lehetett használni annak fényében, hogy milyen kávét, illetve hány személyre főzöl. Néztem a tartozékok listáját, hátha látok ilyet itt is... (Tömítést mindenképpen veszek majd.)

    Szintén láttam ezen a fórumon linkelve olyan kotyogóst is, aminek az alja rozsdamentes acél, a teteje viszont valamilyen üveg. Elolvastam, hogy hű, de jó, meg minden és megtetszett az is. Valami 12-15 k körüli összeg rémlik hozzá. Nem emlékszem, hogy tűzhelyre való, vagy esetleg olyan bölcsője van, mint a vízforralónak és elektromos, de az még tetszett és szorítanék neki helyet. :))

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák