Új hozzászólás Aktív témák

  • D1Rect

    félisten

    Én közben letoltam a 3 kört mint SAP software engineer.
    A HR és a szakmai kör sima slam dunk volt, a külföldi vezetőkkel + magyar vezetők + HR (6vs1) teljesen angolul, azért nem volt annyira sima (többször az akcentusuk miatt nem is értettem mit akarnak), de azért látszott, hogy pár jó pontot szereztem.
    A végén még pár vezetői kérdéssel is megszórtak, azok is sima liba kategória volt.

    Kértek 2 hetet, hogy jelezzenek, de 3 nap múlva már hívott is a HR-es kiscsaj.
    Egyeztettünk egy időpontot ahol a juttatási csomagot átbeszéljük.
    299eFt nettót ajánlottak.
    Lehet egy picit arrogáns stílusra váltottam, de a "Hát mit képzelsz, ez itt mordor, nem gondolod, hogy Bp.-i jövedelmet fogunk fizetni"(nem szó szerint, de ez volt a lényeg és a stílus csak egy árnyalatnyival volt finomabb) azért lezárta a szívcsakrámat és rögtön kiestem a flowból.
    Elküldtem, hogy ezt gondolják át, mert a pozíció Bp-re volt kiírva teljes homeoffice-szal.
    Most várok, de szerintem ez egy szánalmas ajánlat 2021-ben.
    Persze én szúrtam el, mert az első HR-es kör nagyon gyorsan jött(ők kerestek engem) és nem volt időm felkészülni, úgyhogy az elején nem adtam meg bérigényt, aztán meg nem esett szó a jövedelemről többé.

    "The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

Új hozzászólás Aktív témák