Új hozzászólás Aktív témák

  • máyköl

    veterán

    válasz bundli #63976 üzenetére

    Tényleg nem érted?
    Ha egy késsel jön felém valaki, akkor arról az lesz a véleményem, hogy tolvaj, és nem az, hogy cigány. Ha magyar, ha cigány jön felém késsel, megvetem érte, mert amit tesz a bűn. Nem fogok hülye cigányozni, mert tudom, hogy ugyanúgy jöhetett volna egy magyar is késsel. Ha hülye cigányozok, azzal számra veszem a többi cigányt is, akik között van normális is. Ha hülye magyarozok, azzal számra veszem a normális magyarokat is. Ezért hülye tolvajozok.

    A képlet rémegyszerű, csak a fajgyűlölettől nem láttok. Mondhat az ember nektek bármit...

    A legjobb barátom cigány. És nem csak a legjobb barátom, az egyetlen barátom, akitől a barátságunk óta ezer dolgot megtanulhattam. A haverjaim között kb. 5-6 cigánygyereket tudok mondani, akik soha az életükben egy rágógumit nem loptak, és sok magyar emberrel ellentétben, tudnak viselkedni.
    Mielőtt megkapom én magam is, nem, nem vagyok cigány. Nem vagyok zsidó sem, magyar vagyok. Nem érdekel, ha kiderül, hogy cigány vagy zsidó felmenőim vannak. A tetteim alapján akarok teljesíteni egy ember szemében.

Új hozzászólás Aktív témák