Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • őstag

    válasz Tibee86 #50350 üzenetére

    5S-ért nem adnám oda, nem hogy 4S. A kamerája ugyan olyan szar mint az összes mobil cam. Kiég, de nem jobban mint az iPhone. Amúgy nekem iPhonnal kapcsolatban 2 problémám van.

    1. Kicsi kijelző az is hosszúkás rossz arány. Nem 16:9 (Konkéran a hangja sem tetszik, vékony gyenge puffogós mélyek)
    2. Az ára nem tükrözte sem a piaci versenyt ( mára már nem igaz mert a Samsung is felvitte a szarjai árát) sem az adott értéket. 3 évig használtam iPhonet (3GS, i4) akkor fasorban sem voltak más rendszerek. Aláírom, hogy működésben még jobbak egy kicsit az ios eszközök de ez nem tükrözi az árkülömbséget, ésvannak más pl. fizikai paraméterek, kijelző kalibráció, kernel rom optimalizálás, stb mi dominál.
    Ma már az új fejlesztések hamarabb jelennek meg droidra mint iosre. A goole termékeiről nem is beszélve. Ti még csak ismerkedtettek az új youtube appal amikor én már untam. Chome sosem fog annyít tudni nálatok mint droidon. Csak pár példa, ami miatt gyakorlati előnye van már a droidnak, az ios egy előnyével szembe a stabilitás. De ez is megtőrni látszik azios7- ből kiindulva.

Új hozzászólás Aktív témák