Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz #50356 üzenetére

    1.Mióta nem 16:9 az iPhone kijelzője :F i5 óta 16:9, tehát ez elég elavult érv... :U A kijelző mérete meg ízlés kérdése, sokan pont ezért nem vesznek droidot, mert emberi méretben csak hihetetlenül gagyi hardvert kaphatnak, ami droid alá édeskevés, mivel oda az éppen aktuális csúcshardver kell,h felhasználói élményben akárcsak a közelébe is érhessen az iOSnek...
    2.Ezt el kell fogadni, az Apple az iPhone-t a legmagasabb árkategóriába gyártja és nem kíván csökkenteni az árán, amíg ilyen számokat tud produkálni ilyen árak mellett, hiszen eladási számokban földbe döngöli bármelyik droidos zászlóshajót az éppen aktuális iPhone...
    3.Ja, iOSre meg az Apple appjai jelennek meg, tehát ez nem érv...A Safari nekem pl sokkal jobban bejön, mint a Chrome, gépen is évek óta Safarit használok, így pont lesz@rom,h milyen a Chrome iOSre és Androidra, amíg a Safari sokkal többet nyújt számomra és az csak iOSre érhető el...Cserébe van iWork és iLife iOSre, ráadásul mostmár ugye ingyen az új felhasználók számára...YT app pont nem izgat,h mikor jön ki az új, mert semmi olyan egetrengető újítást nem szokott hozni, ami miatt azonnal kellene nekem...
    És az univerzális appok, főleg a játékok iOSre jóval előbb jönnek ki, mint droidra, úgyhogy az appokat felhozni elég nagy butaság volt a droid mellett érvként és akkor az AppStore-ról még nem is beszéltünk...

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

  • Tibee86

    veterán

    válasz #50356 üzenetére

    1. Egyik fő indok, hogy iPhone-t használok. Bár nekem ez a 3,5 megfelelő, az Apple féle 4'-es kijelző valóban kicsit gáz, nekem se tetszik.
    Már régen kipróbáltam volna valami más rendszert, még ha szerintem köszönő viszonyban sincs küllemre a droid az ios-hoz, de ha normális hw-t akar az ember muszáj tepsiben gondolkoznia. Én meg nem vagyok hajlandó péklapáttal a zsebembe közlekedni, telefon kell, nem egy összezsugorított tablet, telefon funkcióval.
    Az árral kapcsolatban igazad van, én is bajban leszek a 4s után, mert ez az iOS7 már nem éri meg, hogy 2x annyit fizessek érte.
    A Chrome meg nálam labdába se rúghat a Safari mellett.

    [ Szerkesztve ]

  • Cyberpunk

    félisten

    válasz #50356 üzenetére

    Pont az a jó benne, hogy ez még telefon méret.:D Mutass egy csúcs vasat 4"-on Androiddal! Csak a tepsiket nyomatják.

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Új hozzászólás Aktív témák