Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz Blaise #14438 üzenetére

    Én épp most vettem egyet hosszas latolgatás és várakozás után,de egyáltalán nem bántam meg :DD
    Én netbook helyett vettem utazáshoz, ott tökéletesen megfelelt, esténként játszani, netezni sokkal jobb, mint a netbook, az olvasást és filmnézést még nem tudtam kipróbálni,de nyilván előbbire egyáltalán nem jó a netbook és már csak az akku miatt is sokkal jobb filmnézésre az iPad...Azon én is sokat gondolkoztam,h itthon kelleni fog-e,de itthon is használom játékra, esténként netezésre és úgy terveztem,h ezen fogok pl újságot olvasni :)
    Ha a retinás modellt választod, nem fogod megbánni, néha még mindig elcsodálkozom,h milyen gyönyörű a képe :DDD
    Amúgy játékoknál elég durva a különbség az iPhone és az iPad között,ha ugyanazzal a játékkal játszom egymás után a 2-n, tisztára olyan, mintha tök más lenne az egész és iPhone-on sokkal gagyibb lenne csak azért, mert kisebb a kijelző...

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák