Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shadeofme

    tag

    válasz !Overdose! #21063 üzenetére

    Azt nem tudom, de itt lenn délen nekem 8-ért centírozott meg gumizott 4 új alufelnit egy helyi gumis, amit ráadásul rajta keresztül vettem. (Legolcsóbb 14-es alufelnikről beszélek, tehát még azt sem lehet mondani, h drága felni - drága szerelés. Ráadásul a gumit sem kellett leszedje sehonnan, csak rápattintsa a felnire.) Meg már előtte is cseréltettem nála, de ez már nagyon csúnya lehúzás volt, úh legközelebb nem is vittem sehova amikor fel kellett tenni, hanem inkább megcsináltam SK.
    Amúgy ezeröt / db általában errefelé is.
    Kivételek persze akadnak:
    Bátyám Xantiáján 4 kerékcsere, amiből 2 kapott új gumikat is: 35k (2 gumi) + 10k (szerelés). Pedig évek óta ott cserélteti a téli-nyári garnitúrát.
    Barátomnak 200!!! Ft / db cserélték a 206-án. Centírozással 450/db lett volna. Tavaly 1800-at fizetett, centírozással együtt, ergo ugyanannyi lett volna idén is. Ja, és még megkérdezték tőle, h kér-e számlát, de inkább csak egy 500-ast nyomott a szerelő srác kezébe. Persze ehhez hozzátartozik, h mindig náluk csináltatja, ha van vmi az autóval.
    Tehát még egy nyamvadt kisvárosban (35e lakos) sem mindegy kihez megy az ember.

    [ Szerkesztve ]

    Ha privit irsz, tedd hozzá, h mi érdekel, mert több cuccot is hirdetek.

Új hozzászólás Aktív témák