Új hozzászólás Aktív témák

  • moha21

    addikt

    válasz PHM #14859 üzenetére

    Hát mondjuk a csak a géphez van kb. 3-4 garnitúra aksi, régen én is többet használtam ( bár akkor még a NiCd-nek is volt szerepe ezen a téren is ), CD-lejátszóban, minidisc-ben, egérben, meg elég sok mindenben, de mára ugye ott a telefon, abban van minden egyben.

    Sőt még telefonom is volt 4 db AA NiCd-ből összerakva, meg laptop akku is volt így.

    Csinálok majd pár képet, mert van vagy 2-3 töltő, az egyik, az kb. mindent tölt a 9V-os ( nem jut eszembe a száma ) akkutól AAA-ig. Azt hiszem az viszonylag normális töltő.
    Feleslegesen ugye nem akarok, meg a fényképező sem mai darab és használva is volt rendesen, azt meg tényleg nem tudom, hogy manapság mibe kellhet akku. Rádiós egér, bill kizárva. Kapucsengőbe meg megint felesleges, évekig elvan valami olcsó szarról is, távirányító szintén.

    (#14860) And : Ha ennyiért vennék nyilván már azt a 2000 Ft-ot rászánnám. Gondolom a nem totál fix töltőáram jobban kíméli az aksit.

    [ Szerkesztve ]

    Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

Új hozzászólás Aktív témák