Új hozzászólás Aktív témák

  • Jimmy8

    senior tag

    válasz Az-X #17961 üzenetére

    Köszönöm a lehetőséget a meghallgatásra :R , de egy kicsit mesze vagyok tőled (Szeged).

    Többen mondtátok az erősítő cserét, ezért most ezt a szálat görgetném tovább. Természetesen a cél az adott összegből kihozni a jelenleginél jobbat. Ha megtörténik a csere (erősitő és hangfal), és még mindig emelnék a minőségen, akkor majd ismét váltok.
    Szívesen fogadnék egy-két ajánlatot, mert az alábbiak lennének a jelenlegi "kívánságok" az erősítővel kapcsolatban:
    1. Kb 40eFt-om lenne rá.
    2. Ha a hangkép nem egyenletes (ami valószínű), akkor inkább több legyen a basszus, mint kevés.
    3. Fekete, megkímélt készülékház (a jelenlegi tökéletes állapotú, így nem kell lestrapált darab, engem a jó hang érdekel, de az asszonyt a kinézet is :D )
    4. Lehetőleg max. 5-6 éves modell (tudom kibeszéltük, de szeretnék minél fiatalabbat).
    5. Teljesítményben legyen a mostani közelében (ki tudja milyen hangfal lesz majd ráakasztva, így legyen tartalék is)
    6.Távirányítható legyen a hangerőszabályzó (távirányító viszont nem fontos, mert van).
    7. Banándugós hangfal kánelcsatlakozás (azaz ne legyen csiptetős)

    Ismét jelzem: a hangminőség azért nem szerepel a sorszámoknál, mert gondolom egyértelmű, hogy azért van ez az egész, hogy az jobb legyen, tehát az van a nulladik helyen :D

    A hallgatott zenék, meg nagyon vegyes képet mutatnak, így ez a kiválasztásnál nem segítség: Tecno, Dance, Jazz, Rock, Ambient, Classic..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák