Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz ThySoul #55896 üzenetére

    Szerintem a dupla pyro és dupla commanding shout verzió jobb, commanding shouttal elég beteg pyro köröket lehet csinálni, illetve patronnal tudsz úgy tradelni hogy mindegy mennyi a sebzése az ellenséges lénynek, ha a patronodnak 1nél több az élete akkor biztos osztódni fog, illetve legrosszabb esetben is 1 lap húzás. Malkorok pedig szerintem tempo deckbe jó, de a patron nem tempo deck, jobban jársz szerintem egy leeroy-al helyette, vagy egy emperorral.

    Illetve szerintem az arcane giantek lehet jobbak mint grom + leeroy, de tudom hogy neked nincsenek egyenlőre giantek. Nekem perpill 2 giant van, plusz egy charge, egy faceless meg egy tech blood warriors. Blood warriors lehet halott lap ugyhogy nem tennék kettőt a deckbe, de egyet mindenképp tennék mert attól függöen hogy mi ellen játszol, nagyon sokat segithet. Egyrészt ki tudsz vele tenni egy körből giant boardot, de nem is ez a legérdekesebb, hanem hogy pl aggro/zoo ellen jó lehet több pyro, és blood warriorssal 2nél többet is ki tudsz játszani, vagy pl egy mage ellen nem biztos hogy elég a deckben lévő 2 patron mert 2 flamestrikeal teljesen megold 2 patron boardot, egyrészt alternativ win condition a charge giantek vagy a grom+leeroy, de a blood warriorssal meg tudod tölteni a kezed patronokkal, igy hiába szed le 2 board patront flamestrikeal. Vagy ha épp laphuzás kell nagyon akkor lehet acolyte-al kombózni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák