Hirdetés

2019. október 19., szombat

Gyorskeresés

(#72001) asuspc96

asuspc96
(senior tag)

Lehet már tudni/sejteni, hogy melyik DK-t érdemesebb kraftolni ?
Jaina vagy Thrall

vagy egyik paklihoz valót kraftolom, vagy a másikat...kb 2,5k dust van amiből gazdálkodhatok

[ Szerkesztve ]

(#72002) h3lios válasza asuspc96 (#72001) üzenetére

h3lios
(addikt)

Egyiket sem érdemes.
Thrall jelenleg win more kategória, ha a token shamanról van szó. Ha nem lategame-ben játszod ki el is veszted miatta a meccset, mert nem marad totemes hero powered. Late game-ben pedig 1 szar roll miatt simán kikapsz.

Jaina nagyon durván erős, viszont jelenleg lassú a metában. Ha hátrányban vagy a boardon (mage-ként szinte mindig abban vagy) akkor nagyon necces kirakni. Szerintem egyiket sem érdemes craftolni.

A DK-ok közül egyelőre Uther tűnik biztos craftnak, valamint Guldan. Utóbbi nagyon erős a demon handlockban ami működőképesnek néz ki. Viszont, ha gyorsul a meta lehet, hogy majd eltűnik.

B-tag: H3lios#2825

(#72003) micafighter válasza h3lios (#72002) üzenetére

micafighter
(veterán)

A kieg óta 60 shaman meccsem volt DK Thrallal és mint már irtam, egyáltalán nem érzem win-more lapnak, ettől függetlenül én se ajánlanám craftnak, ha kevés dust van. Pala, Warlock vagy Druid-ot gondolom a legjobb craftnak, mondjuk a control pala deck viszonylag drága.

[ Szerkesztve ]

Electronic Arts: You can't spell "steal" without an EA

(#72004) asuspc96 válasza h3lios (#72002) üzenetére

asuspc96
(senior tag)

utóbbi kettő megvan, most pont egy pala dk-val szórakozgatok, viszonylag egészt jó élméneket is szerez nekem (kopp-kopp).
Akkor azt mondod, h egyenlőre hagyjam, és ha esetleg mégis akkor Jaina ?

tudtok esetleg linkelni dk warlockot ?
mert rengeteg van pár napos múlttal...

[ Szerkesztve ]

(#72005) Chumlee válasza asuspc96 (#72004) üzenetére

Chumlee
(senior tag)

13-ig jutottam vele szinte semmit nem ér late gameben max akkor ha van kint pár elementál amik hp töltenek .

(#72006) h3lios válasza asuspc96 (#72004) üzenetére

h3lios
(addikt)

Ahogy előttem írták: Uther, Guldan, Malf trió a 3 legjobb. Druidot viszonylag lehet olcsón játszani. 2 epic spell kell, illetve Fandral.

Nekem Valeera is tetszik, de a Miracle rogue jelenleg nem 1 olcsó deck és a DK-ról sem derült még ki, hogy hosszú távon mit tud.

(#72007) micafighter válasza asuspc96 (#72004) üzenetére

micafighter
(veterán)

Én Jaina-t se craftoltnám, pakkból nyitottam és láttam benne fantáziát, de nekem nem sikerült még olyan decket összerakni ahol használhatónak éreztem.

Mondom ezt úgy hogy Thrallból goldent craftoltam amikor kijött a kieg, és nem bántam meg, mert tetszik a lap és használhatónak látom igy 60 meccs után is, bár szerintem a druid meg a warlock erősebb deckek lesznek, és lehet nem fog beférni a Thrall DK tier 1 pakliba.

(#72008) ThySoul válasza F-ECT$ (#71983) üzenetére

ThySoul
(aktív tag)

Ha sok a druid akkor jó a rugó.
Priest ellen veszettfejsze, a dk letakarítja a gianteket. Épp most játszok, csak dudu jön, meg quest mage, ezeket szinte farmolom, de ha sok boardcleares ctrl jőn hagyni kell a francba.
Egyébként valaki lock decket linkelne. (van guldan dk-m :D )

[ Szerkesztve ]

(#72009) Chumlee

Chumlee
(senior tag)

Valeera DK-val Mill rogue-zok hát ez állati szegény evolve shaman Thrall DK égette :)) :))
Persze csak FUN-olni jó ,mert előtte vesztettem 3-at zsinórban .

(#72010) micafighter válasza ThySoul (#72008) üzenetére

micafighter
(veterán)

Ez a J4CKIECHAN féle list:

Én részemről a Happy Ghouloknak nem látom értelmét, Thjis ő a Hellfire-eknek meg Dread Infernalnak nem látta értelmét, elég sok jó lapja van most a Warlocknak is ugyhogy szerintem több életképes variáció is lehet :) Én Shadowflame-en, Twisting Netheren gondolkodnék, Mountain Giant is jó lap ugye szinte végig tele a kezed amig a DK hero-t ki nem játszod, tauntnak Defender of Argus és/vagy Faceless Shambler, a Giantek is jó targetek de a nagy démonok is.

Ami szerintem fix az a: DK hero, 2x voidwalker (DK hero power dupla tauntot hoz vissza, nagy value 10/10es jadek ellen), 2x Abbysal Enforcer, 2x Tainted Zealot + 2x Defile, 2x Siphon Soul, 2x Despicable Dreadlord.

[ Szerkesztve ]

(#72011) h3lios

h3lios
(addikt)

Zalae épp most lett rank 1 Legend NA-n ezzel a jade Druiddal:

[link]

Érdekes Tech lapok vannak benne.

(#72012) tomazin válasza asuspc96 (#72004) üzenetére

tomazin
(addikt)

Nem olvastam tovabb, leirom, mert elfelejzek visszajonni. Jaina fele elementalos paklit sikerult nyitasbol megcsinalni es altalaban lassu. Meccsek rettenet hosszuak, meg akkor is ha legyorsulnak. Illetve en alig merem kitenni, mert abban a korben nem csinalok semmit.(pyro,lk,elise nelkul tolom)

(#72013) asuspc96 válasza tomazin (#72012) üzenetére

asuspc96
(senior tag)

köszi az infót :R

(#72014) Chumlee válasza tomazin (#72012) üzenetére

Chumlee
(senior tag)

Amit én használok abban 2 víz elementál van az a baj vele ,hogy szinte kifullad vagy nyersz vagy nem . (pyros, elise ,lk és baron geddon nélkül)Warlock DK ezért jobb , mert ott miniont tudsz vissza hozni . Rank 13 meg lett tovább nem sikerült jutni.

(#72015) DaveNo1 válasza h3lios (#72011) üzenetére

DaveNo1
(veterán)

BGH back boys ;]

You are not prepared.

(#72016) asuspc96 válasza tomazin (#72012) üzenetére

asuspc96
(senior tag)

Nem volt kis meccs, de végül csak elkentem a száját kis secret dk-nak :D

[kép]
[kép]

a két kép között eltelt pár kör...

[ Szerkesztve ]

(#72017) ThySoul válasza h3lios (#72011) üzenetére

ThySoul
(aktív tag)

Ellenem ma az összes druidnak volt BGH-ja. Csak úgy pusztították a gianteket :D

(#72018) vzarmo válasza ThySoul (#72017) üzenetére

vzarmo
(őstag)

Ha hátrányban vagy a boardon mert szarul jönnek a jade lapok, akkor egy nagyra nőtt edwin, questing (vagy mi a neve) ellen életet menthet. Ahogy lk ellen is használható. Mivel most jöhet szembe handlock is óriásokkal, teljesen érthető ez a tech lap. :)

(#72019) Chumlee

Chumlee
(senior tag)

Ezt a színenergia marhaságot kitalálta ki arénában ? Valami fél kész jade druidot dob be . Előző arénám is egy hulladék volt , emiatt a változtatás miatt .Az ingyen jegyek miatt úgy voltam most már rá szánom a goldot ,de így csak bukok rajta .... :W :W :W :W

Elementál beast jade druid istenem ....

[ Szerkesztve ]

(#72020) fogtunder válasza micafighter (#72010) üzenetére

fogtunder
(nagyúr)

nekem a J4ckieChan féle verzió annyira nem jött be, aggro ellen jobb, kontrol ellen kevésbé, túl könnyen meghalsz. illetve túl sok démonnal nem érdemes játszani, mert ha hármat hoz vissza, azt kb pont ugyanolyan nehéz lesz megoldani, mintha hatot, a hero power sokkal nagyobb poén. én yello sztrímjéről loptam a giantes-drakes listát, de aztán kicsit állítgattam rajta, mert nem tetszett, most itt tartok, de sokkal többet kellene játszani vele, hogy be tudjam lőni, mi jó pontosan early game-ben. viszont elég jól megy vele, talán még egy Thalnost kellene berakni valahova, lehet az egyik Coil helyére mehetne:

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#72021) tomazin válasza Chumlee (#72014) üzenetére

tomazin
(addikt)

érdekes módon nincs nálam bent baron geddon, peidg goldonben van meg...na lehet berakom.
btw most vertem el egy dk warriort 20perc volt a meccs és elégettem 2 lapját, ő nekem 1et, 5lapom volt, mire ő fatiqueba került. ezzel nyertem meg, hogy nem jött rá, hogy miért pingelem az acolyteját.

jah r15 powa (nálam ez a havi cél, golden rare megvan, golden epicre nincs időm)

eternal hireink következnek: kb 1 honapja jött ki egy kartyas kieg, most vagtak be egy akkora patcht,
mint az allat. 17kártya változott (nerf/buff), új real money csomagok ééés puzzle. de annyi, hogy arra egy teljes jatekot ki lehet adni.

[ Szerkesztve ]

(#72022) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

Ez marha jó, rank, class alapján lehet twitch streamekre szűrni: [link]

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#72023) tomazin válasza tomazin (#72021) üzenetére

tomazin
(addikt)

Kiprobaltam a puzzlet, gyakorlatilag find the lethal.

(#72024) fogtunder válasza tomazin (#72023) üzenetére

fogtunder
(nagyúr)

ilyen volt Duelystben is, nagyon szerettem.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#72025) micafighter válasza whitezo88 (#72022) üzenetére

micafighter
(veterán)

Épp valami hasonlót kerestem, köszi :R Szerintem mehetne összefoglalóba is :)

[ Szerkesztve ]

(#72026) tomazin válasza fogtunder (#72024) üzenetére

tomazin
(addikt)

nekem is tetszik, bar amit eddig unlockoltam nem voltak bonyolultak.
aki szeretné kipróbálni itt a refer linkem, hogy boldog legyek (ezt is a mostani patchel vezettek be)

(#72027) tomazin

tomazin
(addikt)

witcheres topicban linkelte Lenry kolléga gondoltam a blizzes részt belinkelem ide, szvsz nagyon szép rajzok:

Vaszi Nikoletta művei

[ Szerkesztve ]

(#72028) rocket

rocket
(nagyúr)

Szavazas pack(ok)ert

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#72029) kchryss

kchryss
(addikt)

Miért van az hogy a quest rugó 5/5 lényeire ha például aldort raknak az nem állítja 1-re a támadását míg tarim 3/3-ra állítja őket?

(#72030) rocket

rocket
(nagyúr)

EU champ :D

(#72031) skitzoo

skitzoo
(senior tag)

80g-t cserélnék.

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#72032) Chumlee válasza rocket (#72028) üzenetére

Chumlee
(senior tag)

KI az esélyesebb ? Kire érdemes szavaszni.

Aldor a Tar creepernek sem állítja át.

[ Szerkesztve ]

(#72033) tretyak

tretyak
(tag)

Sziasztok!

Szűk egy év kihagyás után a napokban adtam egy új esélyt a játéknak, kb utánanéztem a metának (majdnem el is ment a kedvem tőle rögtön :D), nyitottam a maradék goldból pár pakkot - esett is 3 DK: pala, druid, priest. Old godsig játszottam anno, addig kb teljes a készlet, a nyitások után gyártottam pár epicet Kolento druidjához, potato rankon egész jól is ment, de kellene még 1-2 classhoz deck. Van már életképesnek látszó új deck? Warlock control tetszik, dustom maradt régről bőven, kb 14k.
Köszi

(#72034) Chumlee válasza tretyak (#72033) üzenetére

Chumlee
(senior tag)

Raza priest , meg is van hozzá a DK .

(#72035) Scale válasza DaveNo1 (#72015) üzenetére

Scale
(őstag)

Én már eddi is futtattam a kieg óta a dudu deckemben :K

(#72036) F-ECT$ válasza kchryss (#72029) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Hearthstone logic...

Dive ever, work never.

(#72037) micafighter válasza F-ECT$ (#72036) üzenetére

micafighter
(veterán)

:))

(#72038) eLit-MiLan válasza Chumlee (#72032) üzenetére

eLit-MiLan
(senior tag)

Mivel a Tar Creepernek alapból 1 az attackja, hova állítsa át? :DDD

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#72039) Soybex

Soybex
(őstag)

Kire érdemes voksolni most?

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#72040) DopeBob válasza Soybex (#72039) üzenetére

DopeBob
(addikt)

Én annyit tudok segíteni, hogy Koreára szavaztam, eddig mindig egy packot kaptam, szóval a másik háromból válassz :D

MZ/X

(#72041) h3lios válasza Soybex (#72039) üzenetére

h3lios
(addikt)

Mind a 4 csapat iszonyú erős. Én Ukrajna és az USA közül válaszottam, végül utóbbira voksoltam.
Firebat volt világbajnok
Amnesiac Világbajnoki ezüst érmes
Zalae pedig csak simán Rank 1 Legend volt 1-2 napja.

(#72042) saen válasza h3lios (#72041) üzenetére

saen
(addikt)

Én Kolento ellen sose fogadok :D Emellett Ukrajna vs Korea meccs lesz ami szerintem könnyebb, mint a Cseh vs USA. Persze Stancifka ellen se szivesen fogadnék. Egyébként meg totál megtippelhetetlen az egész, Korea is nyerhet.

(#72043) F-ECT$ válasza Soybex (#72039) üzenetére

F-ECT$
(félisten)

Lehet elemezni, meg számolgatni, de ezen a szinten már eléggé coin flip a dolog.

Dive ever, work never.

(#72044) DJGABI válasza DopeBob (#72040) üzenetére

DJGABI
(addikt)

na basszus írhattál vna előbb is. én is koreára tettem. tuti nem ők nyernek :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#72045) Soybex válasza h3lios (#72041) üzenetére

Soybex
(őstag)

Értem köszi mindenkinek, Usára szavaztam, remélem nem leszek 1packboy :D

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#72046) Kanczy

Kanczy
(addikt)

eu-n 80g keresi párját kanczy#2258 :R

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#72047) lm83

lm83
(senior tag)

Én eddig mindig ruszki játékosokat választottam, szóval most se lesz ez másként...

(#72048) rocket

rocket
(nagyúr)

Egy ujabb Thijs gyongyszem :D

(#72049) skitzoo válasza skitzoo (#72031) üzenetére

skitzoo
(senior tag)

Elkelt. :R

[ Szerkesztve ]

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#72050) Chumlee válasza eLit-MiLan (#72038) üzenetére

Chumlee
(senior tag)

De amikor megkapja a plusz 2 attackot :DD Lehet hogy a minion attackja 1 , de maga a rogue Quest buffja 5 ?? A Tar creepernek se lesz 7 attackja . :DDD

Godlentora tettem eddig nem csalódtam remélem most sem fogunk ! ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.