Új hozzászólás Aktív témák

  • madle

    őstag

    válasz Zola007 #71605 üzenetére

    És milyen igazad is van, egyébként ha lenne is rászánható pénzem most a fehérjére, már akkor sem biztos hogy megvenném, én megmondom őszintén amióta sportolok azóta szerintem egy 10 éves Passat ára már bennem van, és azért olyan nagy mértékű fejlődést soha nem történt azért mert prémium fehérjéket zabáltam a normális kaja mellett. Azért mondhatom, hogy jól étkezem. Ezt úgy értsd, hogy én nem számolgatom ki a tápértékeit a kajának. Hanem eszek napi 6-7x és mindig annyit amennyi jól esik. Versenyezni úgy sem akarok, erő legyen meg tüdő, a fazon az jön magától. :)

    Ami nekem egy elengedhetetlen kiegészítő és tényleg az árához megfelelő mértékű teljesítmény növekedést is éreztem mindig is az a Gapsari Nutrition - Aminomax 8000. Ezt soha nem hagytam el. Szerintem a legjobb aminosav tabletta a piacon, főleg azért mert van benne egy kis monohidrát és az edzések utáni gyorsabb izomregeneráció mellett érzed, hogy erőben is változol. Persze nem csodaszer, de mindenképp ajánlom, mivel egy baromi hatásos kiegészítő. Gyakorlatilag nekem a nagyjából normális kaja mellett ez megy már olyan 2 éve, és 1 éve már fehérje nem.

Új hozzászólás Aktív témák