Új hozzászólás Aktív témák

  • kristof_

    tag

    válasz .Szaki. #57896 üzenetére

    Eddig még igaz csak passzív olvasója voltam a témának, de ebben lehet tudok segíteni. A Fitness Energybe jártam egy évet edzeni...hát mit ne mondjak, nem rossz terem, igaz pici, de árához képest a felszerelés jó. Viszont amiért én eljöttem onnan azok az emberek. Politikailag (remélhetőleg) korrektül fogalmazva tele van a terem színesfém orientált, familiárisan hiperpigmentál, kurvaizmosvagyokezértordítok vagy csak szimplán 40kg vagyok, de kibaszottmenő emberekkel. Nekem az már túl sok volt...főleg amikor a gyerek elkezdett nekem egy kiselőadást, hogy én mi a faszért guggolok, az hülyeség, elég csak a mellbicepsz és ő erről halálosan meg volt győződve. Másik kedvencem amikor póló, cipő és zokni nélkül egy farmerben lejön fekve nyomni a nagyonokos.

    Másrészt, 4-5 villamosmegállónyira ott van Lantos Johnny terme. Az zseniális(csak azért nem oda járok, mert nekem már kiesik az utamból sajnos) Olcsó és nagyon jó terem. Még Tóth Attilla, a Pokolgép énekese is ott edz. Nem egy csili-vili terem, de szerintem elmond mindent a hangulatról, hogy az 50kg-os tárcsák és a 60kg-os kézi súlyzók rendszeresen használva vannak :D Johnny meg a világ legrendesebb embere, akármekkora vagy fordulj hozzá bizalommal.

    LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

Új hozzászólás Aktív témák