Új hozzászólás Aktív témák

  • _NCT

    őstag

    válasz freaghill #42804 üzenetére

    Eszegetem- eszegetem. Változóan hat a szervezetemre a "pörgetési" ciklus, tehát van mikor érzem hogy "húú b@zdmeg ez megnyomott" bár ez csak az első 2 alkalomnál volt így. Mostanában már inkább csak azt érzem, hogy kitolta a fáradtságérzetemet, amikor mások a halálukon vannak, én még tudok nyomni 1-2 sorozatot.

    Mondjuk én küzdősporthoz használom, hamár rajta van az oldalán a nagy UFC logó, gondoltam én leszek a roki balboka meg a gyuri bolyka egybe. Aztán felébredtem....

    Szóval még eladó, de nem tudom mennyi van még belőle. Kipróbálnék már mást, de kidobni nem akarom. Ha érdekel lemérem mennyi van még benne, szerintem ilyen 300-400g lehet.

    Animal Flex meg jó, folyamatosan tolom, jó hogy vettem megint belőle, mert most a bal térdemet sz@rtam el edzésen: ilyen mikor a szar technika és az erőltetés találkozik. Guggolásnál természetesen saját testsúlyomat beleejtettem, nem fogtam meg az alsó ponton magam, hanem térd alá ment a seggem bőven. Gyorsaságra kellett menni, nem technikára, meg is lett az eredménye...

    Ha minden igaz, 1 hét alatt meggyógyítja...

    Mod: azt hittem Assault-ról beszélsz :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák