Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz brembo #182029 üzenetére

    Egy fél éve olvastam egy testépítőt aki túlszúrta/elszúrta magát és hiába volt neki bőven határéték alatt a teszto és voltak tünetei nem foglalkoztak vele érdemben.
    Nagyon konzervatív a magyar EÜben a férfi hormonpótláshoz való hozzáállás még alacsony határérték esetén is. Ha jól emlékszem végül magánban sikerült a problémát részben orvosolnia. Ha beugrik hol volt az írás majd linkelem.

    btw ehez képest elég durva, hogy nőknél ösztrogén az fullba megy és tényleg rengetegen szednek TSHra pl Letroxot. Ehez képest a tesztoszteron nem kicsit demonizálva van pedig ha tényleg alacsony nagyon komolyan javítja az életminőséget, egészséget a pótlása.

    Mielött nekiesel én azért futnék egy kört pl evvel. [link] Anyagilag a magándokihoz képest marék zizibe kerül és hátha. Ha szeded írd meg majd mik a tapasztalatok... :DDD

    @Cs1csó Nem értem minek szívozzon az orvos egy xiloxnál. Jobb féle non szteroid gyulladásgátló ilyen alapon aztán az Aspirin meg rengeteg minden is lehetne vényköteles.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák