Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz HKorn #90288 üzenetére

    Gratula Neked is! Meghoztad a kedvemet a hamarabbi FM-hoz, mert ilyen idővel talán még nekem is menne. Mármint ha menne, ilyen időm nekem is lenne. Viszont nem kizárt, hogy elfogynék valamikor, mivel 12k-nál többet még sosem futottam.

    -Pepe-: Csak heti 35 km megy nekem most, szóval gratula Neked is! Gondolom, volt már maratonod is, de majd rákeresek.

    Peterhappy: Nekem volt ilyesmi bajom anno teljesítménytúrázástól; pár hét alatt elmúlt magától, de nagyon nem tetszett, meg ki is hagytam miatta egy olyan túrát, amire szerettem volna elmenni.

    jimpo: Neked meg hatalmas gratula a formádhoz! :R Kábé valami ilyet szeretnék majd elérni én is, csak ha lehet, egy kicsivel több izommal. De ilyen testzsír mellett az izomzat őrzése már nagyon nehéz, pláne sok futás mellett, szóval majd a genetikám eldönti, mit hozhatok össze, és bizony simán lehet, hogy rajtam se marad majd több izom.
    Azokat viszont nem tudom megérteni, akik futkossák a millió km-eket, de mellette nem akarnak összehozni valami hasonló formát. :D

    Erről esetleg valakinek valami tapasztalat? Simán csak tetszik, meg tetszik az ára is.
    Bronzban, kis türkizzel kéne:

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák