Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz norby_42 #89323 üzenetére

    Nalunk tegnap alapos bemelegites (a heten erre ugyelek,a kicsik sokszor csak ugy beleugrananak egy gyors edzesbe...nem hibaztatom oket 17-18evesen kileptem az ajton es nyelgaz volt az egyetlen sebesseg :DDD ) futosikolazas (hogy meg egy kicsit melegedjenek) 4db gyorsito,majd 15 x 200m/200m volt a penzum.Halaz az egnek szelcsend volt,de azert a hideg ideert kb -1 lehetett delutan,a palya felszardt,legalabb az nem csuszott.
    Kozepes fius csoport es Luca mentek 47-45-os 200m,iparos...piheno nehany lepes seta,majd kocogas (200m). Minden otodiket fel kellett kapniuk a gyorsabbra velem.
    Hat hideg ide-oda nem birtak magukkal 43-45 koze ment az iparos,nem is kuszkodtek vele,igy rahagytam. Az otodik 37lett,azt en adtam,birtak volna porgetni,de direkt nem engedtem. Utana morzsoltuk tovabb a tizedik 35lett,az direkt erosebbre lett futva.A legutolsora meg jott a masik csoportbol ket sprinter fiu is (nekik 500-300-200-300m volt aznap sok pihenovel) azzal,hogy csak kisernek minket. Mivel utolso db volt igy rahagytam h Luca diktalja (17eves gramm zsir nincs rajta,tiszta izom 200-400-as leanyzo) szepen megindult...szoltam h ne csavarja igy 120meterig kontrollalt iram lett,onnan szoltam h kezdheti megcsavarni,hat felkapta a veget,alig ertuk utol :DDD 34 lett,de az a vege (80m) a 29-es 200m sebessegen ment. Ugy lattam siman lefutotta volna az egsz 200-at azon...Nike Tempo% csattogott a laban ebben a hidegben,palya megfagyva.En Asics Trinoosa 14-es cipoben voltam,a bohocos,mar szet van taposva a hab benne,igy megfeleloen kemeny egy ilyenre.
    Kiftutottunk 3kort es mindenki boldog volt...vagy csak rafagyott az arcunkra a mosoly :P

    [ Szerkesztve ]

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Új hozzászólás Aktív témák