Új hozzászólás Aktív témák

  • SirRasor

    őstag

    válasz #64052736 #72676 üzenetére

    :))Annyit beszéltetek egészséges kajáról, hogy kakaóba áztatott zabpehellyel kezdtem a napot.

    Peterhappy áá, a lábméretet már rég elengedtem. 25,5 cm hosszú a lábam, ami alapján 40-es kell. A 42-es tényleg jó; már 2 szoba között futottam benne egy kört ;]

    emvy - "> A tudományban is vannak axiómák, amikben hinni kell," - ez sajnos így van. Pölö foggal-körömmel ragaszkodnak ahhoz, hogy a piramisokat az egyiptomiak ~4k évvel ezelőtt építették. Mára már annyi bizonyíték van ez ellen, hogy badarságnak tűnik, mégis kitart mellette az "elit" tudományos közösség.
    Vagy amit néztem utoljára Graham Hancock-nak az Ősi Apokalipszis sorozata. Igen, ez az a Graham Hancock, akit a tudós társadalom pszeudo tudósnak bélyegzett meg, mert sok olyan feltevése volt, ami ellene megy a jelenlegi dogmáknak. Mára már sok bizonyíték az állításait teljesen alátámasztják és erről szól a fenti sorozat.

    inf3rno+xy.zsolt - meditálásról nem írnátok picit? Tudom elég off, de régen próbáltam, de sose tudtam mit kell közben "csinálni". Majd jöttek az okosok és azt mondták, hogy nem kell csinálni semmit. De nem csinálni semmit hogy kell? :D Ok, akkor figyeljek a lélegzetre. Ok, de akkor lefekszem...és elalszom :D A legközelebbi valami, amit éreztem, az a Wim Hof légzés miatt volt, de gyanítom csak a kevés oxigén utáni +oxigén miatti eufória. Azért az beb*sz már bocsánat, hogy közben a véroxigénszint simán 50 alá esik, ami normális körülmények között csak szimplán halálos :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Make Love not war!

Új hozzászólás Aktív témák