Új hozzászólás Aktív témák

  • #64052736

    törölt tag

    válasz inf3rno #72482 üzenetére

    Mondjuk én koplalás nélkül fogytam le. Ja egy nagyon érdekes dolog ,amit még észrevettem. Gondolom hallottál a zsírpúpokról, amik jóindulatú zsírdaganatok. A faggyúmirígyek túlműködéséből is adódhatnak. Rajtam jó néhány megjelent. Ezek ugye betokosodnak és csak műtéti úton lehet őket eltávolítani. Akkor ért a meglepetés, mikor elkezdtek ezek összemenni rajtam! :Y A legrégebbi az egyik alkaromon volt, 17 éve púposkodott rajtam. Az elmúlt időszakban elkezdett elfolyni a bőröm alatt és összéb menni. Nincs rá jobb szó. Azon az alkaromon alul volt még 3. Ebből egy eltűnt a többi felpuhult. A hasamon lévő szintén eltűnt. Az egyik combomon volt egy meggymag méretű ,ami nyomásra fájdalmas volt. Az is oda lett. A másik combomon egy nagyobb darab volt, az szintén elkezdett felpuhulni és elfolyni. A másik alkaromon felül volt egy szintén méretes, puha lett és elfolyt. Azon az alkaromon alul a meggymag méretű, ami érintésre szintén fájt, már nem érzékeny, felpuhult, összement és elfolyt. Nem tudom, hogy hova lesznek. Mintha valami szívná ki őket. Arról tudok hogy vannak praktikák, amiket a bőr felületén kívül lehet alkalmazni. Na, de a bőr alól hova tűnnek? :F Amióta nyomom a 80 km feletti heteket azóta tapasztalom. Lehet, hogy az étkezés is beszámított. Anyagcsere problémám lehetett régebben, gondolom én. Döbbenetes, hogy a futás mit hozott ki. A kerékpározástól ezek a púpok nem változtak, pedig napi 60km alatt nem tekertem. Ja, egy több centis sötét színű májfolt volt a homlokomon, amiből egy pár mm nagyon halvány színű rész maradt meg, a többi kifehéredett.

Új hozzászólás Aktív témák