Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz tomcica #68819 üzenetére

    Vasárnap ‘hosszút’ futottam. 15 km egy röhejes táv, de idén egyszer futottam eddig ennyit, most megint, ez van, valahonnét építkezni kell. Délutánra netflix volt a terv, belealvással a kanapén, kell a regen, na. Asszony mondta, amikor hazaértem, hogy zuhanyozzak, aztán megyünk a lányomhoz egy falnyi pax szekrényt építeni. Nem volt őszinte a mosolyom. Este hazaestem, ágy, ma hajnali 4-től meló, utána laza 7,5 km, aztán ebéd helyett úgy aludtam 2,5 órát, mint akit leütöttek.

    Ellenben végre kezd alakulni a kardio alap, az a gond, hogy az izomzat nehezen viseli a terhelést, amit az idegrendszer még bírna. Lassítani kéne, de a beidegződések 2-3 évvel ezelőttről meg visznek előre. Nyújtok eszeveszettül, meg próbálom ésszel felérni, hogy most nem szabad túlzásba vinni, de bekattant megint a függés, van egy órám, már mennék futni, de a lábaim megint kezdenek széjjelszakadni. Öreg vagyok én már ehhez… Ja, meg még mindig le kéne dobni minimum 5 kilót, de ahhoz is többet kéne futni. :DDD

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák