Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz Agony #59029 üzenetére

    Ez nagyon szep munka :C :R anno amikor mentel teljesitmeny diagnosztikara es adtak azt a generic edzestervet,abban is ilyet szeretett volna a csoka csinaltatni veled,persze nem ilyen pihenovel,hanem klasszikus resztavok. A sebesseg itt picit ovatosabb,mint a klasszikusnal,cserebe nem pihent labra mesz neki,mert a koztes "pihenok" azert fozik szepen a csulkoket :K Teljesen mas hatasa van a ket edzesmodszernek.
    Ilyen edzes utan ugyelj a szenhidrat visszatoltesre,mert ez nem az a laza zsiregetos zona ;] itt fogyaszt a test,mint a formula 1-es auto 100-on 100-at :DDD
    Felenk -3 volt meg kora delutan is,itt-ott csuszott es volt szel is (ugyhogy erzodott vagy -7nek) kisgatyaban romboltam,hat aki latott az nagyon nezte :DD
    17km benne 6x 1000m/1000m lazara terveztem az elso valtas 3:39-4:00 volt,de utana ugyanazzal az efforttal 3:30/3:50-et valtott,sot a legutolso visszafogva 3:28/3:45 lett (annak az elso 400metere 80mp alig erte a labam a foldet,szepen suhant...ott ahogy lattam h nem 84mp-n vagyok hanem a 3:20-as iramon direkt lassitottam,mert koran lenne meg cibalni)
    Holnap nekunk 15 x 200m/200m iparos melo 37-34 amit enged az ido,szogesben terveztuk,abban nem csuszik a palya :N (cserebe zero csillapitas fapad feeling).
    Zajlik az epitkezes itt is,kicsit hozzanyultam a testsulyhoz,na nem drasztikusan de a ket unnep azert erzodott. Nagyon enyhe deficitesre beszelunk 50-100kaloriarol

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Új hozzászólás Aktív témák