Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz tomcica #46129 üzenetére

    Nekem most bő 300 km kimaradt a téli meg a koronás időszakban, volt sérülés más sportágakból ,meg arra koncentráltam, meg le is betegedtem meg el is engedtem....
    De még év végéig, szeretnék menni 300km körül, bár ebből nem tudom mennyi lesz a szervezett esemény, meg verseny vagy akármilyen más jellegű nekifutás a hegyenvölgyön. :DDD

    Októberi "összejövetelekben" reménykedem, aztán sztm Novemberben már sehol semmi, utána meg...fene tudja. Bízom, hogy UTH nem nyeli be megint a pénzemet meg másét sem, annak tuti lenne visszhangja. :D

    Jövőre meg jó lenne eljutni Spartanokra, akár megnézni CEU ligát....de egyelőre sehova nem jutottam be, mire feleszméltem, megint kilőtték vagyis lelőtték ;]

    Most ráálltam arra, hogy megyek valódi ultrákat, vagy majdnem valódit....100-200km között, több ezer szintekkel. Aztán csak éljem túl a dolgot.
    Kisebbeken meg lehet trappolni és csapatni, mondjuk olyan fél marcsi meg marcsi körüli távokon, és 1000-2000 szinteken, vagy ami van.
    Skyrun is adja nagyon, csak itt kevés hozzá a Sky :D

    Spartan meg azért jó, mer az meg teljes sprint ( mármint ahhoz képest a táv hossza ) de ott meg kamatoztatom a felsőtestemet, még jobban, meg az ügyességet is, ami rám ragadt és maradt a többi sportágamból. Há vagy valami olyasmi :DDD

    Csak még akad harcművészet meg küzdősport meg ilyen olyan edzés, azt egy seggel sok lovat nehéz, de még kettőt is .
    De ha örömömet lelem meg bírom és még élek is, akkor nem számít a sok sok blabla...
    Szóval mindenki mozogjon, amíg csak jól esik neki, az élmény örök, ezt nem veszik el:C :R

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák