Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    Sziasztok,

    Pronáló sport(sors)társakat kérdezném, van esetleg, akinek van tapasztalata
    - Hoke Arahi 4 és/vagy
    - Brooks Adrenaline GTS20 (wide) cipőkkel?

    Ma voltam futásvizsgálaton az újbudai Nyúlcipőben, ahol egy eszméletlenül aranyos, türelmes, kedves és segítőkész (és csinos :B ) leányzóval végül arra jutottunk, hogy e két cipő közül lenne valamelyik a befutó.
    Szemeztem még a GT-2000-rel is, de az valahogy annyira nem adta, a Kayano-t pedig fel sem próbáltam végül. (a mostani Asics cipőmmel nem igazán vagyok kibékülve).

    Nem tudok választani, márpedig ha már 40+ ezer forintot kiadok egy cipőre, szeretnék jó döntést hozni. Sajnos amennyit én futok, nekem ez egy, de inkább két évig cipő volna, de jelen helyzetben nem tudok, és nem is merek nagyon kiköltekezni, szeretnék biztosra menni.

    Esetleg eszetekbe jut még valami, amit érdemes lenne megnézni/felpróbálni? Netán amit valahol fél áron be lehet húzni és épp csak annyira kifutó modell, hogy a csillapítása egy év múlva még működik? :D

    Nagy elvárásaim nincsenek, stabil (/erősen stabil) legyen és elegendő csillapítással, hogy aszfalton se gyilkoljam úgy a térdeim, mint most.

Új hozzászólás Aktív témák