Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz tomcica #31216 üzenetére

    Alig várom, hogy végre mehessek, konkrétan szarul érzem magam. Cserébe 4x hajtottam meg magam a múlt héten erőedzéssel, ezen a héten vissza is kellett kicsit venni, mert érzem, hogy nem bírnak regenerálódni az izmok. Hja, a láb mennyivel praktikusabb, azt naponta is hajthatod... Mellette maradt még a planking, a 8x90 sec már elég jól megy, lassan kéne emelni a körök hosszán (összidő marad 10-12 perc között). Párom is befejezte a runners’ world january streaket, 250-en állt a végén az óra, neki is rekordhónapja lett ezzel. Az utolsó pár futására elkísértem bicajjal, de az azért nem az igazi... Nekem 240 km lett a január vége a tervezett ~310-320 helyett. Lábam napról napra javul (*), de még mindig nem merek futni, bár ma beletettem egy rövid helyben futást az erőedzés bemelegítésébe, szerencsére nem volt gond. Ha így javul tovább, akkor vasárnap lehet, hogy megoróbálok egy rövid kört, de most már akkor sem leszek csalódott, ha nem megy, inkább rááldozok még egy hetet, csak jöjjön rendbe teljesen. Feb. 18-án lenne egy edzőverseny (félmaraton), comebacknek jó lenne, felkészülés kizárt, de legalább meglátom, mennyire estem vissza, aztán onnét még egy kényszerből rövidült, háromhetes felkészülés a frankfurti félmaratonra.

    (*) Múlt szerdán elfogyott alólam az út, a vasúti töltés mellett átvágtam a másikra, sikerült megtaposnom egy, a fűben bújkáló, a töltésről legurult követ. Fájt. Meg utána minden lépés, amikor futni próbáltam. Járni szerencsére bírtam, a belső keresztszalag húzódott meg a bokacsont alatt. Néha, ha úgy lépek, még mindig szar, de egyre tompább, távolibb a fájdalom...

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák