Új hozzászólás Aktív témák

  • Vertigo18

    addikt

    válasz tomcica #28921 üzenetére

    Mondjuk az a tisztasági betét az kamu! Én vettem nyáron egy csomagot, lementem a Balatonra, és ott az egyik kikötőben felültem egy szép kis vitorlásra. Már éppen indultam volna el, amikor jött egy pacák, levert két pofont, mert hogy Ő a tulaj, mit képzeled magamról! Én meg hiába mutogattam a betétet, meg mondogattam, hogy "Hát, de ezzel lehet, nem?", nem fogadta el a válaszomat... Majdnem rendőrt hívott, nem is értem... Hülye reklám! :F
    Kifelé megláttam egy versenykerékpárost, el akartam kérni a biciklijét, lóbáltam előtte a betétet, de azt mondta, hogy hiába "tudok vele biciklizni", akkor sem lehet... Nem értem én ezeket a modern dolgokat, öreg vagyok én már. Biztos nem kapcsoltam be azt a betétet, azért nem működött, vagy fordítva tartottam, nem tudom, nah! :D

    Olyan óra van, ami egyszerre tud optikai szenzorral és mellkaspánttal is mérni? És látni is lehetne a két eredményt egyszerre a kijelzőn? Bár sok haszna nem nagyon lenne, de érdekes lenne. És olyan, hogy egy óra két mellkaspántot "fog be"? És egyszerre lehetne mindkét értéket monitorozni...? Aktív edzést tartó edzőknek király lenne!

    Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

Új hozzászólás Aktív témák