Új hozzászólás Aktív témák

  • f4lcon

    őstag

    válasz Tulku #58682 üzenetére

    hát odáig még nem jutottam el, hogy lejátszót is cserélgessek, mert minden a telefonomról szól. (kivéve a filmek, de az meg tabletről)
    szerencsém van, mert az almás telefon/tablet 'elég jó' ilyen téren (nyilván nem audiofil, de egy 10 dolcsis füles képességein ez is túlmutat)
    szóval annyira nem gáz a helyzet mint amilyennek tűnik. :DDD
    meg szerintem meg is válok én ezektől jövő januárban, úgy kb mindegyiktől. (kivéve az EP001-et, mert az nagyon jó, nagyon kényelmes, és remek vele filmezni)
    bár véget érhetne már ez a 11.11 sale, mert volt még egy 7 dolcsis kuponom, amit 49 dolcsi felett lehetett beváltani, és így lett egy Havi B3 Pro mellett egy ingyen KZ ATE-m is. :U
    ami az illesztékeket illeti, már azokból is többfélét rendeltem (külön) illetve a fülesekhez is sokféle jön, mindet próbálgatom többféle módon. a Rock Mula pl egy kalap bélsár a gyári illesztékkel, de gyakorlatilag bármi mással élvezhetően szól. meg a szivacsokat is nagy ütemben veszem, van Comply-m is (hogy legyen referencia) meg kínai is :)

    [ Szerkesztve ]

    “The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

Új hozzászólás Aktív témák