Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    válasz sting2 #58678 üzenetére

    Az hogy jön ki hogy fényes-csillogós (eddig rendben) és selymes?
    A fényes-csillogós az olyan ezüst kábel szerű kissé túlvezérelt valami....ellenben a selymes az ezeknek pont az ellentéte...

    Pont kábel upgrade kálváriám közepette tapasztaltam, hogy az ezüst kábelt szivaccsal tompítva pont kiegyenlített karaktert kapok, amennyiben a szivacs selymessége elnyomja kissé az ezüst ércességét.
    Erre réznél nincs szükség, ellenben ott van a selymes faktor, ami nem mindenkinek jön be egyformán...nekem speciel igen, de át kell szoknom...

    F4lcon: Nem hiszem hogy kielégítene a w30 téged...na nem a hangja miatt...bár minden fülesbe (na jó nem mindegyikbe) bele lehet kötni...
    Egészen egyszerűen te vadász vagy és másképp mint én...
    Lősz mindenre ami mozog, és a hadi zsákmányból mazsolázgatsz...
    Én ellenben csak arra lövök amit régen célba vettem...

    Ebből a szempontból nálad a keresés nem merül ki az egyszerű birtoklásban, hanem folytatólagos hatások kell hogy érjenek...márpedig egyetlen füles erre nem képes, ha minden klappol akkor is 2-3 hét alatt hozzászoksz, vágysz az újra...

    Én lőttem használtan ebayről 200 euróért w4r-t...én azzal voltam el hónapokat...te berendelsz ólomkatonákat és kirakod a Waterloo-i ütközetet...mindnyájan másképp játszunk...

    Nálam most - egyelőre - befejeződött...de ki tudja, mit hoz a holnap?

    Újabb tipp...próbálj mmcx-es cserélhető kábeleseket berendelni, aztán 1-2 upgrade kábelt...nagyon jó játék a hangkép változást kábelesen (hozzá szinergiában illő illesztékkel) tesztelni...érdekes eredmények jöhetnek ki...

    Az illesztés pedig gyakran többet nyom a latban mint a dollárok...ezt be kellett látnom, ha kiválasztasz egy játékost, fontos a hangképhez mérten belőni a füleseket, mert megdöbbentően másképp szólhat más környezetben...

Új hozzászólás Aktív témák