Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz Frogged #79664 üzenetére

    Ebben semmi gyűlölet nincs, nem jól látod. Egyszerűen annyi, hogy a PC alapú zenehallgatásban nincs ennyi, teljesen mindegy, hogy milyen piacon nézzük. Biztos, hogy remek hangja van, de egyszerűen nonszensz az, amit gondolják, hogy ér. Persze, adják csak el, pörögjön a biznisz, engem nem zavar. Csak szerintem egy megfelelő HEDT platformból is ki lehet hozni olyat, amitől a legtöbb zeneszerető ember kb. maga alá csinál a gyönyörtől, mondjuk fele ennyiért (sem). És ugyanez igaz egy top kategóriás laptoppal is, egy megfelelő DAC, erősítő és hangfal párosítása mellett. Csak én mindig úgy voltam az egész Hi-Fi témával, hogy van egy ésszerű határ, ami fölött csak felesleges költekezés az egész, illetve, hogy bizonyos szint felett nagyon kicsiket tudsz már csak előrelépni, nagyon nagy összegekért. Az sem zavar, hogy valaki áldoz erre, az ő dolga. De ha egy ilyen publikus fórumba valaki bedob egy ilyet, hadd mondjuk már el a véleményünket róla mi is, akik szerint nincs értelme ilyet venni.

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Új hozzászólás Aktív témák