Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frogged

    aktív tag

    válasz niof #79681 üzenetére

    Én úgy gondolom hallatlanban ítélkezni és sárt dobálni egy gyártóra ami olyan árakkal dolgozik amit mi már sokallunk nem túl korrekt.
    És ez lehetne akár melyik hasonlóan külföldi pénztárcára gyártó magyar cég pl az Etalon, a Pillartech, a Heed vagy a Human audio.

    Az hogy kinek mi a sok és a nem reális azt totál egyéni , a többség ugyan olyan hülyének nézi azt aki nem 10 hanem 100kért vesz egy fejest mint aki 1 millioért.

    Ez inkább arról szól hogy én meg húzom a határt amit én gondolok és aki többet költ az hülye és persze jól át vágták, de én okos vagyok és fele annyiból is jobb a rendszerem.

    Se kutyám se macskám egyik magyar gyártó sem de elégé szomorú egy hifi forumon ezt a tipikus magyar rosszindulatú hőbörgést kell olvasni mindig ha valaki feldobja hogy X termék milyen drága.
    És már megy is a sárdobálás úgy hogy ránézésre meg mondjuk hogy ez gagyin szól .
    A piac majd úgy is ítélkezik, de nekem úgy tűnik hogy az utóbbi években ezek a cégek nem vissza fele hanem előre lépkedtek anyagi szempontból is.

Új hozzászólás Aktív témák