Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • abéla

    senior tag

    válasz Ear001 #101459 üzenetére

    Nono, hátrébb az agyarakkal! (mivan tényleg ennyire meleg van? :U )

    Épp' hogy gondolatébresztőnek szántam a hsz-t, nem támadási felületnek, nna erre meg jól megopponálsz itt e békés délutánon :N .

    Longot meg nem véletlen nem említettem a gondolat bevezetőjében, mivel -hát hogy is fogalmazzak- mind tartalmi, mind színvonalbéli szempontból is hektikus és időnként zavarbaejtő cikkei/véleménye van a (hifi?)világ viselt dolgairól, emellett úgy vélem, a szélsőértékei sajnos nem állnak messze a patológiás mezsgyétől.

    De, hogy haszna/értelme is legyen e hsz-nek,
    (már hallom is lelki szemeimmel: -Micsodaaa? Értelmeee!?
    Hát meg se mérte paszzeg! Füllel, éérted? Füllel véleményez! Skandallum! :) )

    íme hát a saját véleményem:
    Netgear GS108E (TMP 12V linárral etetve) - részletes, dinamikus, de talán kicsit szikár; ezért nem jó az occó lan-kábellel(ez tolja a középfelső részletet, de dinamika, alsó(közép), meg zeneiség (vagymi) is csökkent; egyébként fene tudta, hogy ez egy vention-vagymi, meg sem néztem, occsó volt meg cat8, meg 2pénz, alzánál volt rendelési opció (de nem merek már akár egy Suprát sem linkelni, mert elvisz a rézf*szú kábeldémon :DDD :O ), viszont a Supra lan tolta jó irányba a hangképet, lényegi felbontásvesztés nélkül, így ennek az eredője a legjobb(nálam).

    Mercusys ms105 (-még a régi- iFi iPower 5V): ez bocsánat, de mocsári, persze analógosnak is mondhatnánk, de mióta hallottam normálisnak mondott "analóg" hangot, azt kell mondjam, ez csak elvesz a zenéből, attól tűnik khmm, autentikusnak nna :DDD
    (és lan- kábelektől függetlenül benga).
    Összedugva is csak rosszab lett a végeredmény, mint a Netgear-rel magában, sőt itt a "nyers" lan-nál is.

    [ Szerkesztve ]

    hootka!

Új hozzászólás Aktív témák